Over ons

Handelsonderneming Van der Blij B.V. is sinds 1972 actief in de markt van hef- en hijsgereedschappen. Wij doen ons uiterste best onze klanten optimaal van dienst te zijn.
Voor vragen omtrent offertes, orders en leveringen gelieve te mailen naar verkoop@vanderblij.nl

De rechtstreekse email-adressen van ons team:

Verkoop binnendienst:
Rob van der Blij (rob@vanderblij.nl)
Fred van der Blij (fred@vanderblij.nl)
Claire Curran (claire@vanderblij.nl)
Emy van Delst (emy@vanderblij.nl)
Wieteke Oudejans (wieteke@vanderblij.nl)
Bart Remmits (verkoop@vanderblij.nl)
Joris Damoiseaux (joris@vanderblij.nl)

Verkoop buitendienst:
Fred van der Blij (fred@vanderblij.nl)
Rob van der Blij (rob@vanderblij.nl)
Joris Damoiseaux (joris@vanderblij.nl)

Certificaten:
Kim Verwijst (receptie@vanderblij.nl)

Magazijn, werkplaats:
Roy Theunissen
Orhan Inan
Maurice Koninkx

Financiële administratie:
Loeki Damoiseaux-van der Blij (loeki@vanderblij.nl)
Ans van Zuijlen-Langeveld (ans@vanderblij.nl)
Esther van Dijk-den Brok (esther@vanderblij.nl)

Overige zaken:
Loeki Damoiseaux-van der Blij (loeki@vanderblij.nl)